Green City Group Sp.z o.o

KOMPLEKSOWA OBRÓBKA METALI

Green City Group Sp.z o.o  zajmuje się kompleksową obróbką metali. Wykonujemy między innymi obróbkę CNC, cięcie laserem, gięcie blach itp. Firma dysponuje nowoczesnym i rozbudowanym parkiem maszynkowym, kadra i zarząd spółki to osoby posiadające bardzo duże doświadczenie w branży.

Do państwa dyspozycji oddajemy między innymi: laser Trumpf fiber 3kw, prasę krawędziową o nacisku 175 ton, gilotynę do 10mm, wykrawarki, wiertarki stołowe, przecinarki taśmowe i wiele innych.

Laser
Cięcie blachy o bardzo zróżnicowanej grubości od 0,5 do ponad 20 milimetrów.
Prasa Krawędziowa CNC
Do zadań specjalnych gdzie potrzebna jest duża siła.
Gilotyna do blach CNC
Cięcie blach, płaskowników, stali okrągłej, prostokątnej, kątowników stalowych, teowników.

Współpraca z Nami

Zaufaj profesjonalistom

Nowoczesny i rozbudowanym parkie maszynkowy. Obróbka CNC. Ciecie laserowe. Giecie blach.

TruLaser 1030 fiber | TRUMPF

Cięcie laserowe umożliwia rozcinanie materiałów metalowych niemetalowych o różnej grubości. Podstawę stanowi promień lasera, który jest prowadzony, formowany i łączony. Gdy promień lasera trafi na przedmiot obrabiany, materiał roztapia się lub odparowuje. Laserem można bezpiecznie i nienagannie ciąć wszystkie materiały wykorzystywane powszechnie w obróbce przemysłowej — od stali przez aluminium, stal szlachetną i metale kolorowe aż do tworzyw niemetalowych.Za pomocą tego narzędzia można ciąć blachy o bardzo zróżnicowanej grubości — od 0,5 do ponad 20 milimetrów.

Image
Image

Prasa Krawędziowa CNC

Krawędziarki są jednym z najważniejszych urządzeń stosowanym we współczesnym przemyśle. Bez nich niemożliwe byłoby produkowanie różnego rodzaju blach, które wykorzystywane są w wielu dziedzinach. Do zadań specjalnych gdzie potrzebna jest duża siła niezastąpiona będzie prasa krawędziowa hydrauliczna. Zadaniem krawędziarki CNC jest zwykłe zaginanie odpowiednio dopasowanych pod kątem właściwości mechanicznych arkuszy blach.

Gilotyna do blach CNC

Gilotyny to narzędzia służące do cięcia arkuszy blach w linii prostej. Oferowane przez naszą firmę nożyce gilotynowe znajdują zastosowanie w przemyśle metalurgicznym oraz budowlanym, w dużych zakładach, w których zachodzi potrzeba obróbki blachy, jak również w mniejszych warsztatach. Nasza gilotyna to kompletne stanowiska umożliwiające przeprowadzenia cięcia blach, płaskowników, stali okrągłej i prostokątnej oraz kątowników stalowych i teowników.

Image

Green City Group Sp.z o.o

Rozpocznij współpracę