Green City Group Sp.z o.o

KOMPLEKSOWA OBRÓBKA METALI

Green City Group Sp.z o.o  zajmuje się kompleksową obróbką metali. Wykonujemy między innymi obróbkę CNC, cięcie laserem, gięcie blach itp. Firma dysponuje nowoczesnym i rozbudowanym parkiem maszynkowym, kadra i zarząd spółki to osoby posiadające bardzo duże doświadczenie w branży.

Do państwa dyspozycji oddajemy między innymi: laser Trumpf fiber 3kw, prasę krawędziową o nacisku 175 ton, gilotynę do 10mm, wykrawarki, wiertarki stołowe, przecinarki taśmowe i wiele innych.

Laser
Cięcie blachy o bardzo zróżnicowanej grubości od 0,5 do ponad 20 milimetrów.
Prasa Krawędziowa CNC
Do zadań specjalnych gdzie potrzebna jest duża siła.
Gilotyna do blach CNC
Cięcie blach, płaskowników, stali okrągłej, prostokątnej, kątowników stalowych, teowników.

Współpraca z Nami

Zaufaj profesjonalistom

Nowoczesny i rozbudowanym parkie maszynkowy. Obróbka CNC. Ciecie laserowe. Giecie blach.


Zobacz, jak pracujemy

Przykładowe realizacje

TruLaser 1030 fiber

Cięcie laserowe umożliwia rozcinanie materiałów metalowych niemetalowych o różnej grubości. Podstawę stanowi promień lasera, który jest prowadzony, formowany i łączony. Gdy promień lasera trafi na przedmiot obrabiany, materiał roztapia się lub odparowuje. Laserem można bezpiecznie i nienagannie ciąć wszystkie materiały wykorzystywane powszechnie w obróbce przemysłowej — od stali przez aluminium, stal szlachetną i metale kolorowe aż do tworzyw niemetalowych.Za pomocą tego narzędzia można ciąć blachy o bardzo zróżnicowanej grubości — od 0,5 do ponad 20 milimetrów.

Image
Image

Prasa Krawędziowa TRU BEND 5230

Gięcie blachy z siłą docisku 1000 ton i dokładnością do 0,3° Dzięki maszynom TruBend jest to możliwe. Nowoczesne prasy krawędziowe firmy TRUMPF wyróżniają się funkcjami, które oszczędzają zasoby, upraszczają obsługę i gwarantują precyzję wykonania – już od pierwszego detalu.

TRULASER 3040 fiber

Stworzony przez firmę TRUMPF laser CO2 TruFlow, wytrzymały i niezawodny, wykonuje gładkie krawędzie tnące, które na ogół nie wymagają obróbki dodatkowej. W ten sposób przykładowo części z grubej stali nierdzewnej również są pozbawione zadziorów.

Image

Green City Group Sp.z o.o

Rozpocznij współpracę